Kategorie: Wszystkie | ciekawostki | inne śmieszne | śmieszne zdjęcia
RSS
czwartek, 22 lipca 2010

Było już trochę śmieszntych tekstów, teraz czas na zabawne zdjęcia. Oto fotki wykonane przez członków rosyjskiej społeczności internetowej, która rozmiłowana jest w robieniu zainscenizowanych zdjęć przyprawiających o gęsią skórkę.

 

Niewierna żona”: Trzeba zrobić zdjęcie facetowi, pozującemu na kochanka, zwisającemu z okna lub balkonu. Okno powinno znajdować się przynajmniej na trzecim piętrze wielopiętrowego bloku. Rzekomy „mąż” powinien wychylać się z drugiego okna z giwerą wycelowaną w „kochanka”. Z jeszcze innego okna ma się tej scenie przyglądać przerażona „żona”. Cała sytuacja ma wyglądać autentycznie, czyli jak prawdziwa wpadka z życia wzięta.


Kelner”: Facet ubrany jak kelner powinien wyłaniać się ze zsypu na śmieci w jakimś wielopiętrowym budynku. W jednym ręku ma trzymać pełną tacę, a w drugim – ścierkę.


Zombie”: Szczelnie owinięty bandażami człowiek powinien czołgać się na brzuchu po przejściu dla pieszych. Z jego pleców ma wystawać wbity nóż. Inny gość musi gonić pełzającego nieszczęśnika z odpaloną piłą łańcuchową.


Marynaty”: Trzeba zrobić zdjęcie wielu słoików zawierających „marynaty”. Niektóre z nich powinny mieć zapeklowane telefony komórkowe, przy czym każdy słoik musi zawierać nie mniej niż 5 zaprawionych komórek.

 

Zapraszam do oglądania: 

Teraz kiedy dodawanie zdjęć na bloxa jest śmiesznie proste, możecie się spodziewać więcej wpisów tego typu :)

Śmieszne historie


Śmieszne historie